İyi kötü çirkin…
O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Bu haber 11 Ekim 2017, Çarşamba 19:51 tarihinde eklendi. 812 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

O SİYASETİ BIRAKSA DA SİYASET ONU BIRAKMIYOR

Bir dönem Hendek MHP Hendek İlçe Teşkilatında ilçe başkan vekilliği yapan emekli bankacı Ayhan Güler siyaseti her ne kadar gençlere bırakarak onlara ağabeylik görevinde bulunmuş olsa da siyasetten ve halktan hiç kopmadı.
O SİYASETİ BIRAKSA DA  SİYASET ONU BIRAKMIYOR    

    Sürekli ilçe merkezinde esnafları ziyaret ederek hem ilçenin ekonomik gidişatını hem de gelişen siyasi olaylardan uzak kalmayan Güler; “ Siyaset bir bayrak yarışıdır, sırası geldiğinde nöbet devredilmeli, gençlerin önü açılmalıdır. Bu demek değildir ki siyasetten uzaklaş, hayır asla ben siyaseti bıraksam da siyaset beni bırakmıyor” diyerek süreç içerisinde gerek parti kademelerinde gerekse ilçe halkına hizmet noktasında üzerime düşeni seve seve yapacağını belirtti.

Siyasette bazı kraterlerinin olduğunu belirten  siyasetin kendi içerisinde etik kuralları  olduğuna dikkat çeken Güler; “  halk varsa siyasetçi vardır halk yoksa siyasetçi yoktur. Bu doğrultuda kimse kendisini halkın üzerinde görmemeli, halktan kopmamalı, hele hele oturduğu koltuğu asla sahiplenmemelidir.Çünkü siyasetçinin oturduğu koltuk halkın siyasetçiye verdiği emanettir” diyerek siyasette ahlaki kurallara dikkat çekti.

 

 

 

 

ETİKETLER :
Osman - 2017-10-12 10:33:09
Ayhan abi gazeteci komşun varken sokak köşelerinde haberlerin çıkıyor hemde öyleki HDP bile seni meclis üyesi olarak yazabilir ve sende bunu kabul edersin anlamında. Milliyetçi, vatansever bir insan bunlara daha fazla dikkat etmeli. Yazılı basın bir belgedir yatrın önüne koyarlar çizilirsin benden söylemesi
Diğer Haberler

 mesalegrup