İyi kötü çirkin…
O eğlence merkezi için “Oyuncaklar bozuk” şikayeti
Hastaneden heyet raporu müjdesi!
Aklını kiraya verenler bu yazıyı okumalı
Bu haber 12 Ekim 2017, Perşembe 19:23 tarihinde eklendi. 2638 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

GÜLMEZ AİLESİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Hendek ilçemize bağlı Bıçkıatik mahallesinde meydana gelen trafik kazasında Doblo türü araç istinat duvarının üstünden geçti ve 7 metre yüksekten bir evin bahçesine uçtu. Sürücü, eşi, ve 2,5 yaşındaki çocuk yaralandı.
    GÜLMEZ AİLESİ ÖLÜMDEN DÖNDÜ     Kaza haberinin ardından kaza mahalline gelen 112 acil ambulansı kazazedeleri vatandaşlarında yardımlarıyla sıkıştıkları aracın içerisinden aldılar ve ambulans ile Hendek devlet Hastanesi acil servisine kaldırdılar. Bayanın durumu ağır.

   Mühendislik harikası ! İstinat duvarı yol kotundan 1,5 metre düşük

  

Görgü şahitlerinden edindiğimiz bilgilere göre Düzce iline bağlı Dededüzü köyündeki caminin hocası  Halil Gülmez’i  ziyaretten dönen  60  RC 260 plaka sayılı aracı ile  seyir halinde olan  Gülmez ailesinden  sürücü Aytekin Gülmez ,eşi  Züleyha ve çiftin çocukları 2,5 yaşındaki Muhammet Ali Gülmez ile birlikte Hendek ilçesine seyir halinde iken ilçemize bağlı Bıçkıatik mahallesinde virajda direksiyon hakimiyetini kaybetti ve 7 metrelik istinat duvarından aşağıya uçtu.

   

 

Köylüde köy muhtarıda isyanda, köyüme 1 çivi çakmadılar

Mahalle muhtarı mikrofonlarımıza şunları söyledi. ; “ üç yıldır köyümüze bir çivi çakılmadı. İstinat duvarı yol kotundan 1,5 metre aşağıda bıraktılar. Biz istinat duvarının uzatılmasınıda istedik. Bu konuyla ilgili olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesine 3 adet yazdığım dilekçe mevcut. Yetkililer belki 8 kez geldiler. Her gelen farklı yetkili ölçtüler gittiler. Yaptıkları bu. “ diyerek hizmetlerden memnun olmadığını ifade etti. 

jANDARMA KAZA MAHALLİNDE

Hendek Trafik Jandarma ekibi kaza yerine geldi, gerekli güvenlik önlemlerini aldı, kaza raporu tutmasının ardından kaza mahallinden ayrıldı.

   

NOT: Kazanın videosunu Facebook üzerinden ahmet çileci adresinden izleyebilirsiniz. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

ETİKETLER :
tayfun - 2017-10-13 09:48:00
Muhtar üç adet dilekçe verdiğini söylüyor. Büyükşehir ne iş yapıyor laf ebeliğinden başka. Hangi yüzle gelip bizden oy isteyecekler merak ediyoruz. Ya orada o sebi çocuk ölseydi bunun hesabını kim verecekti. Böyle duvar olursa daha çok kazalar olur. İnşallah bu kaza onların gözünü açarda ucube duvarı adam gibi yapar üstünede hem çelik bariyer hemde uyarıcı tabelelar koyarlar olması gereken bu.
Diğer Haberler

 mesalegrup