Hendek’te ağaçlar budanıyor
VALİ BALKANLIOĞLU 2.OSB'DE
Püsküllü'nün personel buluşmaları devam ediyor
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Bu haber 25 Ekim 2017, Çarşamba 13:03 tarihinde eklendi. 323 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

HERŞEYİ DEVLETTEN BEKLEMEMELİYİZ

MHP Hendek Belediye Meclisi üyesi ve MHP grup sözcüsü Hüdaverdi Bahadır, Çamlıca beldemizde yeni eğitim öğretime açılan ortaokulun bahçe zemin düzenlemesini bila bedelsiz yaparak Çamlıca beldesine hediye etti.
HERŞEYİ DEVLETTEN BEKLEMEMELİYİZ
Meclis üyesi Bahadır; “ biz iş adamlarımızın doğrukları, büyüdükleri,yaşadıkları beldelere borcunun olduğunu kimse inkar edemez.  “Allah’ın verdiğini Allah’ın kulundan esirgeyemezsiniz” anlayışı doğrultusunda elimizdeki imkanlar ölçüsünde hayır hasenat yapıyoruz, bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz” 
Okulun yeni öğretime girdiğinin altını çizen Bahadır; “ her şeyi devletten beklememeliyiz. Bu ülke hepimizin. Hizmetin partisi olmaz, hizmette sen ben olmaz. Türk milleti bir bütündür. Yaptığımız hizmetleri Allah rızası için yapıyoruz” dedi. 
Bahadır, Baha İnşaata ait iş makineleri ve taş ocağından getirdiği dolgu malzemesini okul bahçesine dökerek bahçe düzenlemesini yaptı. Böylece hem okul öğrencileri hem de eğitim görevlilerimiz yaklaşan kış ayları öncesinde çamurdan kurtuldular. 
 
ETİKETLER :
Hendekli - 2017-10-25 17:34:16
Seni eleştirenler utansın. Adaylık sürecinde senden maddi ve manevi destek alıpta nankörlük edenlere kapak olmuş bu haber. Bu haber onların gözlerine girsin. İşte iş adamlarımızın bereketi burada yatıyor ama anlayabilene
Ardabeyi - 2017-10-25 14:50:28

Adam gibi Adam"Hüdaverdi Bahadır"Elinde,Dilinde,Gozunde,Beyninde ve Kaleminde çamur olanlarin Anlayamayacağı kadar büyük Adam.Allah CC senden razı olsun

Diğer Haberler

 mesalegrup