Hendek’te ağaçlar budanıyor
VALİ BALKANLIOĞLU 2.OSB'DE
Püsküllü'nün personel buluşmaları devam ediyor
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Bu haber 25 Ekim 2017, Çarşamba 15:47 tarihinde eklendi. 1165 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İYİ PARTİDE BİR HENDEKLİ

Meral Akşener önderliğinde bugün resmi kuruluşu yapılan “İYİ PARTİ” nin kurucular listesinde Akşener’in yakın akrabası Ümit Dikbayır yer aldı.
İYİ PARTİDE BİR HENDEKLİ    

200 kişiden oluşan kurucular listesinde bir dönem MHP Sakarya il başkan yardımcılığı  ve üst kurul  delegesi olan Ümit Dikbayır partideki görevinden istifa etmiş hala diye hitap ettiği Meral Akşener’in yanında yer aldı.

    Akşener’e destek vermek için MHP’den istifa eden ilçemizin yetiştirdiği çiçeği burnunda siyasetçilerimizden Ümit Dikbayır için Akşener, “ onun babaannesi benim halamdı. O da bana hala diye hitap ediyor. Kuzenler olarak akrabalık bağımızı siyasettede birleştirdik.”

 

 

ETİKETLER :
Hendekli - 2017-10-25 18:49:52

Bir Hendekli olarak kardeşimizi Hendeklilik adına sahiplenmeliyiz.Yıllanmış partilerin ülkeyi hangi noktalara taşıdıklarını gördük. En azından Hendekliler olarak özellikle Sakaryamızda ilçemize karşı husumetle ve kıskançlıkla bakılıyuor.Küçücük Ferizliden iki milletvekili birden aday gösterilirken gelişmişliği ile dikkat çeken ilçemize gereken değerin verilmediğini maalesefki maalesef yaşıyoruz görüyoruz. Sayın Hendekli kardeşlerim, ağabeylerim ve saygıdeğer büyüklerim. Gelin ilçemizi ayağa kaldıralım, siyasi görüşünüz ne olursa olsun içimizden yetişen bir kardeşimize sahip çıklaım.

Daha dün diyebileceğimiz yakın geçmiş günlerde Hendekli siyasetçimiz sayın Ali İnciyi  ikinci kez milletvekili adayı bile yapmadı ak parti ne olur hatırlayın. Hendek bunu hakediyor mu bana göre HAYIR HAYIR HAYIR...

Sakaryadaki makus talihimizi yenelim, lobi faaliyetlerinde hep birlikte mücadele edelim. Zaman bu zaman.Haydi o zaman.Hala ne diye kendinle oynaştasın, Fatihin istanbulu fet ettiği yaştasın.

Diğer Haberler

 mesalegrup