Hendek’te ağaçlar budanıyor
VALİ BALKANLIOĞLU 2.OSB'DE
Püsküllü'nün personel buluşmaları devam ediyor
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Bu haber 29 Ekim 2017, Pazar 19:25 tarihinde eklendi. 420 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

41 ARKADAŞ DİLE KOLAY 45 YIL SONRA BULUŞTULAR

Eski adıyla Hendek Lisesi günümüzdeki adıyla Hendek anadolu lisesi olarak bildiğimiz lisemiz ilçemizde 1969 yılında inşa edildi. Eğitim Öğretime geçtiğinde tek sınıflı olan okul 1970 yılında okul ikinci, 1971 yılında da üçüncü sınıf kurularak eğitim öğretim veren okul ilk mezunlarını 1972 yılında verdi.
41 ARKADAŞ DİLE KOLAY 45 YIL SONRA BULUŞTULAR

Emekli Elektrik mühendisi Konuk’un başarısı

Sakarya TEK müdürlüğünden emekli olan ilçemizin yetiştirdiği aynı zamanda bir sanat aşığı  abimiz Yavuz Konuk, 1972 mezunu lise arkadaşlarını bir araya gatirmek adına girdiği mücadelesinden galip çıktı ve 45 yıl sonra okulumuzun ilk mezunları olan 41 arkadaşını aynı ortamda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında verdiği bir yemek programında  buluşturarak büyük bir başarıya imza attı.

Mezunlarda kimler yok ki?

1972 yılında Hendek Lisesinden mezun olan öğrenciler, eğitimlerine devam etmişler ve değişik meslek guruplarında ülkemizin değişik bölgelerinde söz sahibi olmuş insanlar. Yüksek tahsil yapan 41 abimiz  Doktor-Mühendis-Öğretmen-General-Grup Müdürü gibi ünvanlarla ülkemize hizmet ederek vatana olan bağlılık ve borçlarını ödemelerinin rahatlığı içerisinde nezih bir ortamda bir araya toplandılar. Saygı duruşu ve İstiklal marşını hep bir ağızdan okuyan ve 45 yıllık hasrete son veren 1972 yılı mezunları hoş soh Mezunlar seneye aynı tarihte bir araya toplanmak üzere ayrıldılar. betin yanı sıra müzik nağmelerine de eşlik ederek unutulmaz bir gün yaşadılar.

(Fotoğrafa giren mezunların sayısının haber içeriğinde belirttiğimiz sayıdan az olması kimseyi yanılgıya düşürmesin zira bazı mezunların uzaktan geldiklerinden dolayı  toplantıdan erken ayrılmak zorunda kaldılar.) AHMET ÇİLECİ-HENDEK

ETİKETLER :
KENAN EŞME - 2017-11-01 15:02:59
YAVUZ BEY HEM KOMŞUYUZ-HEM ARKADAŞIZ-HEMDE AYNI DEVRE MEZUNUYUM BİR DAHA UNUTULMAYALIM.KATILAN HERKESE SELAM
Diğer Haberler

 mesalegrup