Hendek’te ağaçlar budanıyor
VALİ BALKANLIOĞLU 2.OSB'DE
Püsküllü'nün personel buluşmaları devam ediyor
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Bu haber 02 Kasım 2017, Perşembe 10:20 tarihinde eklendi. 529 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şişman renk verdi: İYİ Parti meclise mi giriyor?

Hendek Belediyesi’nin MHP’li meclis üyesi Cengiz Şişman, İYİ Parti’ye göz kırptı. Şişman’ın parti değiştirmesi halinde İYİ Parti, belediye meclisinde sandalye elde edecek.
Şişman renk verdi: İYİ Parti meclise mi giriyor? MHP Yönetimi’nin daha önce partiden 1 yıl uzaklaştırma cezası da verdiği Şişman’ın, son olarak kesin ihraç istemiyle disipline sevk edildiği biliniyordu. Ancak partiden bugüne dek ihraç kararı gelmedi.

 

Şişman, facebook hesabından İYİ Parti’ye geçiş sinyali verdi. İstifa edeceği düşünülen Şişman’ın İYİ Parti’ye geçmesi halinde belediye meclisindeki sandalye dağılımı da değişecek. Mecliste AK Parti’nin 16, MHP’nin 8 sandalyesi bulunuyor. 1’de bağımsız üye var.

 

MHP’li Şişman’ın facebook hesabından yaptığı paylaşım ise şöyle:

İyi parti ülkemiz ve milletimizin, mecburi akp tercihini ortadan kaldıracak. Ülke geleceğine alternatif olacaktır. Her geçen gün kaybolan demokrasi yeniden tecelli edilecektir. Gençlere geleceğe güven ,kadınımıza eşitlik, işçimize umut olacaktır. Üretim ve teknoloji artıracak ,işsizliğe çare ve ilaçtır. Şeffaf ve denetlenebilir bir iktidar vaat etmektedir. Köklerine bağlı ve akılcı bir yönetim vaat etmektedir. Gün doğmuş artık güneş gözükmüştür.

 

Öte yandan Şişman’ın, İYİ Parti’nin kuruluş günü olan 25 Ekim’de Ankara’da düzenlenen toplantıya da katıldığı öğrenildi. Serkan Köse

ETİKETLER :
Diğer Haberler

 mesalegrup