Hendek’te ağaçlar budanıyor
VALİ BALKANLIOĞLU 2.OSB'DE
Püsküllü'nün personel buluşmaları devam ediyor
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Bu haber 09 Kasım 2017, Perşembe 12:08 tarihinde eklendi. 691 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hendek’te bir koltukta iki başkan!

AK Parti’de yerine farklı bir ismin atandığı Hendek Kadın Kolları Başkanı Emine Kavakçı Tosun görevinin başında… Üstelik daha dün teşkilatıyla haftalık değerlendirmeyi yaptı.
Hendek’te bir koltukta iki başkan! AK Parti Hendek ilçe Teşkilatı’nda trajikomik bir durum ortaya çıktı. Kısa süre önce Hendek Kadın Kolları Başkanı olarak Bedia Yılkın’ın ataması yapıldı. Yılkın’ın göreve başlaması beklenirken, Kadın Kolları Başkanlığı’nı yürüten Emine Kavakçı Tosun’un istifasının alınmadığı ortaya çıktı.

Edinilen bilgilere göre, Tosun görevi bırakacağı tarihi, aylar öncesinden verdi. Tosun’un görevi bırakmak için ilçe kongresini beklediği süreçte, yerine atama yapılması temayülleri alt üst etti.  Hendek’te iki dönemdir başkanlığı yürüten Tosun, ilçe kongresini bekleme kararını yineleyerek istifa etmeyince, yerine atanan Yılkın’a ise kongrenin yapılacağı günü beklemek kaldı.

Söz konusu atamanın AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun girişimleriyle gerçekleştiği öğrenildi. 

Öte yandan kadın kolları yönetimiyle dün ilçe teşkilatında bir araya gelen Emine Kavakçı Tosun, haftalık değerlendirme toplantısına başkanlık etti. Serkan Köse

ETİKETLER :
ALİ VELİ SELAMİ - 2017-11-09 17:17:10
Yanlış anlamayın hemen, koltuğu ile vedalaşmaya gitmiştir.
Hendekli 2 - 2017-11-09 15:36:21
Olay böyleyse, Emine hanıma çok ayıp edilmiş..
hendekli - 2017-11-09 15:20:54
Çileci vurdu, gol oldu...
Diğer Haberler

 mesalegrup