Hendek’te ağaçlar budanıyor
VALİ BALKANLIOĞLU 2.OSB'DE
Püsküllü'nün personel buluşmaları devam ediyor
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI
Bu haber 13 Kasım 2017, Pazartesi 17:30 tarihinde eklendi. 631 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hendek’te bin konut yapılacak

Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, “Mimarlar Odası ile görüşerek, 5-6 proje içerisinden tercih yapacağız. Vatandaş, 100 bin liraya konut alabilmeli” dedi.
Hendek’te bin konut yapılacak Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, toplu konut yapımı için hazırlıkların devam ettiğini kaydetti. Projenin Akpınar Mahallesi’nde belediyeye ait 140 dönüm arazi üzerinde hayata geçirileceğini anlatan Püsküllü, “Çok ciddi talep var. Organize Sanayi Bölgesi’nin de taleplerini alacağız. Zaten OSB ağırlıklı düşünüyoruz. Proje yarışması olacak. Farklı 5-6 proje içerisinden tercih yapacağız” dedi.

 

“Biz bu işi Hendekli müteahhitlerle yapmak istiyoruz ki, onlar da zarar görmesin” diyen Püsküllü şöyle devam etti:

 

Bin konut ciddi bir rakam. Altyapıyı biz yapacağız. Proje bedeli ve imar harcı da yok. Vatandaşın buradan 100 bin liraya konut sahibi olabilmesini hedefliyoruz. Cami, okul, iş yerleri ve sosyal alanlarıyla burası ilçemizde yeni ve düzenli bir yaşam alanı olacak.”

 

Hendek’te konut projesine 2018 yılında başlanması planlanıyor. Serkan Köse

ETİKETLER :
hendekli - 2017-11-14 10:58:39
mevlam neylerse güzel eyler belediye yüzde seksenyedi kırk haramilerden irfan başkan sayesinde temizlendi bu demektirki belediye rantçılardan temizlendiğine göre tam bir hazreti ömer adaletiyle irfan başkan bu projeyle biz hendek halkından takdir alacağına adım kadardürüst yanında rantçı değil adam gibi adamlarla hizmet veriyor
zafer konuk - 2017-11-13 23:00:30
Cok iyi olur Artan daıre fıyatları dengelenır..
Diğer Haberler

 mesalegrup