bizimhendek.com
Advert
Advert

MUHTARLARDA BİRLİK BERABERLİK MESAJI DAMGA VURDU

Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Muhtarlar Derneği lokalinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi, muhtarların dilek, temenni ve eksikliklerini konuştular.

MUHTARLARDA BİRLİK BERABERLİK MESAJI DAMGA VURDU
MUHTARLARDA BİRLİK BERABERLİK MESAJI DAMGA VURDU
Bu içerik 595 kez okundu.

Hepimiz halkımıza hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz

Muhtarların mahalle sakinleri ile yerel yönetim arasında köprü görevi yaptıklarını vurgulayan başkan Püsküllü; “ bizler yerel yönetimler olarak her yere ulaşamayabiliriz. İşte burada siz değerli muhtarlarımız devreye giriyor ve gerek mahallelerinin sorunları gerekse  mahalle sakini vatandaşların sorunlarını bizlere iletiyorlar. Bizlerde yerel yönetim olarak bunları not alıyor ve program çerçevesinde hizmetlerimizi yapıyor, vatandaşlarımızın sorunlarını gideriyoruz.diye konuştu.

Hizmetlerimiz aralıksız devam edecek

Püsküllü,   “Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız” diyerek bu yıl sıcak asfalt döküm işini hava muhalefeti nedi ile sonlandırdık. Ancak hizmetlerimiz devam ediyor. Eksik kalan yerleri programa alıyor ve sezonun açılması ile hizmetlerimiz kaldığı yerden devam edecek, bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Büyükşehir Belediye başkanımıza teşekkür ediyorum

Büyükşehir kanunu ile ilçenin coğrafi olarak büyüdüğünün altını çizen başkan Püsküllü;  “hiç birimizin elinde sihirli değnek yok. Bizler iyi niyet çerçevesinde çalışıyoruz.  Bütçemiz belli, Kesilen bütçe gelirlerimize rağmen bu yıl ilçemiz bazında atılan sıcak asfalt diğer ilçelerimizin kat kat üstünde. Buradan bir kez daha Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Zeki Toçoğlu’ne teşekkür ediyorum. Şunu iyi bilmenizi isterim ki bizler Hendek Belediyesi olarak hizmette hiçbir ayrıcalık yapmadık, yapmayız . Bizim odak noktamız hizmetlerde öncelik. Bazı şartlar bunu gerekli kılıyor. Mesela ilçemizin uzak mahallelerinden Dikmek mahallemizi bilmeyen yok. Kış şartları oldukça zor geçiyor.  Kar küreme araçlarımızın kış boyunca bu bölgemizden ayrılmasına imkan yok, sizlerinde bunu anlayışla makul karşılayacağınızı umud ediyorum. “ diye konuştu.

Kimse algı operasyonlarına kulak asmasın

Mahalle muhtarlarının dilek ve temennilerini dinleyen Başkan Püsküllü, gelen eleştirileri sukunetle dinledi, yapılaması istenen hizmetleri tek tek not aldı. Muhtarlar derneği başkanlığınca gerçekleşen ikramları kabul etmesinin ardından; “  hiçbir muhtarımıza önyargı ile yaklaşmadık, yaklaşmayız.  Kamuoyunda sürdürülen algı operasyonlarına kapılmayınız. Hendek hepimizin ve hepimiz  hizmet süresi içerisinde halkımıza hizmet etme yarışındayız. Özveride bulunan tüm muhtarlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum.

AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK'ÜM, DOĞRUYUM, ÇALIŞKANIM
TÜRK'ÜM, DOĞRUYUM, ÇALIŞKANIM
HABERİMİZ ULUSAL BASINDA MANŞET OLDU
HABERİMİZ ULUSAL BASINDA MANŞET OLDU