Başkan Püsküllü personeliyle bir araya geldi
Şampiyona ilk tören okulunda yapıldı
Hendek Sanat Merkezi kursları başladı
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ALARM ZİLLERİ!...
Bu yazı 08 Ocak 2013, Salı 16:37:03 tarihinde eklendi. 1370 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

SAKARYA VALİLİĞİ KAR TATİLİ İÇİN NEYİ BEKLİYOR! - Selma nın Günlüğü

 SAKARYA VALİLİĞİ KAR TATİLİ İÇİN NEYİ BEKLİYOR!

 

 

Sakarya ilimizde dün gece yoğun bir kar yağışı görüldü.Oğlumun Adapazarı merkezde

Olan okuluna ulaşabilmesi için 45 km yol katetmesi gerekiyor.Tüm gece valilikten bir haber gelir de,tatil olur mu acaba? diye bekledim.Fakat geçen yıl da olduğu gibi bu yıl da tatil falan olmadı.

Gece 11 de servis şoförümüz arayıp yarın hava şartları nedeniyle servis yapmayacağım.

Okuldan çocukların gelmesinin riskli olacağını düşünüyorlar dedi.Ben, servis şoförümüz,okulumuz  çocukların yola çıkmasının riskli olacağını biliyorduk fakat valilik bilmiyordu nedense?

Sabah ilk iş okulu aradım. Merkezde ki yol ve hava durumunu, çocukların okula gelip gelemediğini merak ediyordum.Çevre ilçelerde oturanlardan personel mecburen okula gitmiş,Serviste gecikmeler yaşamışlardı.Üstelik Adapazarı merkezde oturanlarında servisleri gecikmişti.Sınav haftası olduğundan veliler mecburen çocuklarını göndermişlerdi.Ben de okulumuzun müdür yardımcısını aradım.Çocukları riske atmaya gerek yok sınavlarını haftaya yaparız dediler.Biz veliler ve okul idaresi bu kadar tedirginken valiliğimiz nasıl bu kadar rahat davranabiliyor anlayamıyorum.

Geleceğimiz olan çocuklarımızı korumak öncelikle veliler olarak bizim görevimiz lütfen kötü havalarda yavrularımızın emniyeti açısından çocuklarınızı okula göndermeyiniz. Bizim gösterdiğimiz duyarlılığı yetkililerden de bekliyorum.

 

 

 


 

Diğer Selma nın Günlüğü Yazıları