Başkan Püsküllü personeliyle bir araya geldi
Şampiyona ilk tören okulunda yapıldı
Hendek Sanat Merkezi kursları başladı
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ALARM ZİLLERİ!...
Bu yazı 28 Ocak 2016, Perşembe 14:10:23 tarihinde eklendi. 408 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

DÜNYAYI BAŞLARINA YIKARIZ - Anıl Bir

Öz Yönetim mi dedi birileri?
DÜNYAYI BAŞLARINA YIKARIZ

         Dün "Biz Türkiye'yi birlikte kurduk, özerklik gibi bir derdimiz yok." diyenler bugün öz yönetim, özerklik sözlerini fütursuzca sarf ediyorlar. Bizim beyinleri satılmış, yürekleri kirlenmiş sözde aydınlarımız da onlara utanmadan şakşakçılık yapıyorlar. Kürt halkını temsil etmeyen bu çapulculara hak ettikleri cevabı Türk polisinden ve Türk askerinden alıyorlar. Kürt kardeşlerimize bunlardan daha fazla zarar verenolmamıştır. Okul düşmanı, cami düşmanı bir zihniyet kürtleri temsil edemez. Onlara bir tek sözüm var. Daha doğrusu  rahmetli Necmettin Erbakan Hoca'nın sık sık kullandığı bir sözü söyleyeceğim. "Hadi ordan! " 

          Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan da dün onlara gerekeni söyledi.Bu iradenin karşısında tüm dünya devletleri yal verse bunlar rüzgar karşısında pervasızca uçusan serseri yaprak gibi bertaraf olurlar.

Devlet içinde paralel yapıya izin vermeyiz. Nasıl sözde 'cemaat' adı altında devlette paralel yapı oluşturmak isteyenlere dünyayı dar ediyorsak, 'özerklik, öz yönetim' adı altında devlet içinde devlet kurmaya çalışanların da dünyayı başlarına yıkarız, bunun böyle bilinmesi lazım." 

B

Diğer Anıl Bir Yazıları